Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Anaconda Taška Treasure Chest XXL

Anaconda Taška Treasure Chest XXL

Anaconda Taška Treasure Chest XXL
Anaconda Taška Treasure Chest XXL
 
1 z 2
 
Anaconda Taška Treasure Chest XXL
Výrobca: ANACONDA
Katalógové číslo: 7151200
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Nová generácia tašiek vhodných pre rybárov. Má zosilnené nielen boky, ale aj veko, ktoré je vyrobené z tvrdého materiálu, čím budí veľmi masívny dojem.​


Možnosť použitia ako stolík do bivaku. Menší model má vpredu dve menšie vrecká, väčší model má vpredu jednu veľkú kapsu. Po stranách sú dve praktické vrecká. Oba modely majú vnútorný poradovník na suchý zips, ktorý sa dá individuálne nastaviť. Po stranách majú dve ucha a polstrovaný ramenný popruh pre lepšiu manipuláciu a bezpečnosť. Taška je vyrobená z vodeodolného polyesteru 600D.

rozmery: 90 x 42 x 39 cm
Materiál: 600D
vodeodolná povrchová úprava

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Rozměr 90x42x39 cm

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk